זמן משלוח:
נכון לעכשיו שיטת השילוח שלנו היא המהירה ביותר שלנו.
הנעליים נשלחות אליכם לתחנות שליד הבית, למה לא DHL EXPRESS אתם שואלים?
שאלה מצויינת.
משלוחים של DHL EXPRESS עולים היום 185₪ בממוצע, לכן אנחנו חוסכים ממכם את העלויות המיותרות האלו על אותם זמני השילוח.

החזרות והחלפות:
החזר כספי יכל להתבצע בקלות לפני השילוח בעזרת יצירת קשר דרך הוואצאפ שלנו, לפני השילוח מתבצע שלב בקרת איכות שבו ניתן להחליט אם ממשיכים או מבטלים את ההזמנה.

לאחר תחילת השילוח לא ניתן לבטל את החבילה והמשלוח שלה!
מספר הווצאפ: 055-704-9829

החלפה היא אפשרית רק כאשר יש פגם בנעליים כמו קרעים שלא חלק מהדגם או כל דבר הקשור לנושא הזה.

במידה והנעל כן פגומה זה בסדר גמור, יש לנו 10 ימים לבקשה של החלפה או החזר מובטחים.

כדי להיות זכאי להחלפה, הפריט שלכם חייב להיות לא בשימוש באותו מצב שקיבלתם אותו. זה חייב להיות גם באריזה המקורית. בשביל לוודא שאתם בכלל זכאים להחלפה אתם עוברים תשאול קצר עם צוות סניקרפיק בהתאם לשעות הפעילות

לאחר שאישרנו את בקשת ההחלפה שלכם, הדבר היחיד שנותר הוא לשלוח את נעלי הספורט (על חשבון הקונה) לכתובת שניתנה על ידי ההנהלה של סניקרפיק ולחכות שהזוג החדש שלכם יגיע. 

המשלוח עצמו ועלות (במידת הצורך):
לאחר השלמת ההזמנה לוקח לנו מספר ימים לעבד את ההזמנה ולהכין אותה למרכז המשלוח. אם אתם גרים בישראל באזורים חריגים, כלומר: רמת הגולן וגבול הצפון, המגזר הערבי, בקעת הירדן, התנחלויות מעבר לקו הירוק (שטחים), עזה, אילת, ים המלח וערבה - 
 יש עלות נוספת למשלוח - 85₪.
 
המשלוח שלנו תלוי בדרך שבחרתם, עם זאת, אנא צפו לעיכוב במשלוח בעקבות מצב
ה-COVID-19. למרות שאנו שולחים את ההזמנה שלכם ומספקים את מספר המעקב תוך זמן קצר, ספקי המשלוחים והממשלה הם אלו שיחליטו מתי למסור את ההזמנה שלכם ולכן על אחריותכם להתנהל איתם.
על מנת להקל עליכם אנחנו כן יכולים לנסות לעזור אם תשלחו הודעה ב-WhatsApp למספר שלנו (055-704-9829).
 
כתובת שגויה:
באחריות הקונה לוודא שכתובת המשלוח שהוזנה נכונה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להאיץ את זמן העיבוד ומשלוח, כך שתמיד יש חלון קטן לתיקון כתובת משלוח לא נכונה. אנא צרו איתנו קשר מיד אם אתם מאמינים שסיפקתם כתובת משלוח שגויה


חבילה שהלכה לאיבוד או שנגנבה:
אנחנו לא אחראים לחבילות שאבדו או נגנבו או הושארו בפתחת הדלת לפי בקשתכם מול השליח. אם נתוני המעקב שלכם מציינים שהחבילה שלכם הועברה לכתובת שלכם ולא קיבלתם אותה, אנא דווחו עליה לספק המשלוח שלך. אם יש לך שאלות נוספות כיצד לעשות זאת, אנא פנה לצוות התמיכה בלקוחות שלנו. 
ווצאפ: 055-704-9829

טיפ להתנהלות עם ההזמנה:
כאשר אתם מבצעים הזמנה תתבקשו להכניס את פרטי מספר הטלפון שלכם, לאחר מספר ימים תקבלו מספר מטען ואת שם חברת המשלוחים בה תישלח החבילה שלכם (בעקבות COVID-19 יתכן ויהיו עיכובים קטנים בהספקת מספר המטען אך ההזמנה תתנהל כרגיל).